Srpen 2011

Psychedelie

28. srpna 2011 v 21:16 | Alice B. |  hnutí hippies
psychedeliepsychedeliezzzpeace and love

Tom Jones vystoupí v Brně

28. srpna 2011 v 20:03 | Alice B. |  aktuálně
tomjones

Tygr z Walesu, energií hýřící zpěvák Tom Jones vystoupí v Brně. Jeho vůbec první koncert na jižní Moravě připravuje na 23. listopadu agentura Live Nation ve spolupráci s brněnskou agenturou Glanc. "Tom Jones zazpívá v brněnské hale Rondo od půl osmé večer. Lístky na jeho koncert prodáváme od čtvrtečního dopoledne a jsou k dostání v síti TicketPro. Cena lístků se pohybuje mezi 890 a 1490 korunami," řekl Petr Novák z pořádající agentury Live Nation. Na koncert jedenasedmdesá­tileté hvězdy se do haly Rondo dostane na pět tisíc lidí. "Chceme návštěvníkům nabídnout maximální pohodlí, proto téměř všechna místa budou k sezení. Místa ke stání budou k dispozici jen na jedné tribuně," vysvětlil Aleš Hrbek z agentury Glanc. Příznivci Jonesovy hudby se mohou těšit na osvědčené hity i žhavé novinky. "Očekáváme, že Jones do repertoáru zařadí jak populární skladby, tak písně z posledního vydaného alba Praise and Blame," upřesnil Novák. Dostat Sira Thomase Jonese Woodwarda do České republiky přitom není snadné. "Domlouvání koncertu ulehčil fakt, že Jones přede dvěma lety úspěšně vystoupil v pražské O2 aréně. Tehdejší koncert si pochvalovali nejen fanoušci a pořadatelé, ale také welšský zpěvák," dodal Novák. Vůbec poprvé si Jones Českou republiku podmanil v roce 2001. Brněnské vystoupení bude jeho třetím koncertem v zemi.

Tom Jones v Brně
Kdy: 23. listopadu 2011 v 19.30
Kde: Hala Rondo, Křídlovická 34, Brno
Cena vstupenek: 890 - 1490 Kč
Předprodej v síti Ticket
Pro Více informací: www.glanc.cz

*****************************************************************************************************************************

Kdo je Tom Jones
Sir Thomas Jones Woodward se narodil 7. června 1940 v jižním Walesu. Od raného věku zpíval na svatbách a večírcích. Profesionálně začínal v šedesátých létech jako rokenrolový zpěvák a bubeník. Do hitparád prorazil písní It's Not Unusual, v roce 1965 získal své první ocenění Grammy. V současné době se profiluje především jako zpěvák rythm&blues, soulu, či gospelu. Vydal desítky alb, zatím poslední nazvané Praise and Blame vydal Jones v roce 2010. V České republice koncertoval poprvé v roce 2001. V roce 2006 byl povýšen do rytířského stavu a získal přídomek Sir.


John a Paul slaví

28. srpna 2011 v 16:04 | Alice B. |  Beatles
John and Paul


Paul a buben :D

5. srpna 2011 v 15:49 | Alice B. |  Macca
Macca

Jefferson Airplane: White Rabbit

5. srpna 2011 v 13:38 | Alice B. |  hnutí hippies
Alice
One pill makes you larger
And one pill makes you small
And the ones that mother gives you
Don't do anything at all
Go ask Alice
When she's ten feet tall

And if you go chasing rabbits
And you know you're going to fall
Tell 'em a hookah smoking caterpillar
Has given you the call
Call Alice
When she was just small

When men on the chessboard
Get up and tell you where to go
And you've just had some kind of mushroom
And your mind is moving slow
Go ask Alice
I think she'll know

When logic and proportion
Have fallen sloppy dead
And the White Knight is talking backwards
And the Red Queen's "off with her head!"
Remember what the dormouse said;
"Keep YOUR HEAD

Learyvvvbbb